ODALAR

Standart odalarımız 3+1 konaklamaya uygundur. Bu odalarımızın çoğunluğunda balkon bulunmaz ve bahçe manzaralıdır. Oda içerisinde Minibar, LCD Tv, Fön Makinesi, Makyaj Aynası, Makyaj Masası,Split Klima ve Telefon bulunmaktadır.

Deniz Manzaralı odalarımız 3+1 konaklamaya uygundur. Bu odalarmızda balkon bulunmaktadır. Odalar Trükbükü koyuna tepeden bakan eşsiz bir manzaraya sahiptir. Geniş balkonu ile oldukça ferah odalardır. Oda içerisinde minibar, LCD Tv, fön makinesi, makyaj aynası, split kılima ve telefon bulunmaktadır.

VIP Home içerisinde 6 kişi konaklayabilmektedir. Bu odalarımız salonu olan 1+1 şeklinde odalardır. Geniş aileler için ve ev hayatını otele taşımak isteyen misafirlermiz için oldukça ideal bir seçenektir. Bu odalarmız havuz ve bahçe manzaralıdır. Oda içerisinde fırın, ocak, çamaşır makinesi, LCD Tv, kanepe, Buzdolabı, fön makinesi, split klima, makyaj aynası, telefon bulunmaktadır.

Kara Manzaralı odalarımız 3+1 konaklamaya uygundur. Standart kara manzaralı odalar bahçe ya da havuza bakan odalarımızdır. Bu odalarımızda balkon bulunmaz. Oda içerisinde Minibar, LCD Tv, Fön Makinesi, Makyaj Aynası, Makyaj Masası, Split Klima ve Telefon bulunmaktadır.

EYLÜL AYI KAMPANYASI

Eylül Ayında 3 Gece 4 Gün Her Şey Dahil 2 Yetişkin 12 Yaş Çocuk 3600₺'den Başlayan Fiyatlarla. Otelde Ödeme Avantajı ile Hemen Yerini Ayırt. Detaylı Bilgi Çağrı Merkezimizde. DETAY

x