ODALAR

Standart Oda

Standart odalarımız 3+1 konaklamaya uygundur. Oda içerisinde minibar, LCD Tv, fön makinesi, makyaj aynası, split klima ve telefon bulunmaktadır. Yerler hijyen için mermer kaplıdır ve halı bulunmaz. 

Bu odalarımızn çoğunluğu bahçe manzaralıdır. Standart odalarında balkon bulunmaz. 3 yetilin ve 1 çocuk konaklamaları için uygundur. 0-6 yaş misafirlerimiz bu odalarda ücretsiz konaklar. Standart odalar oda kahvaltı konsepti ile konaklayan misafirlerimizi konakladığı odalardır. Aynı zamanda bu odalarda 2 yetişkin 2 çocuk da konaklayabillir. 1 yetişikin yanından konaklayan 0-6 yaş misafilrer ücretsiz olarak konaklar.

Her şey dahil konsepti ile konaklama yapmayı tercih eden misafirlerimiz için farklı oda tipleri mevcuttur. Metrakere olarak biraz daha küçük olan ve en ekonomik oda seçeneği olan promo odalarımızda her şey dahil konaklayabilirsiniz, özellikler için tıklayınız.

Her şey dahil konseptinden yararlanmak isteyen misafirlerimiz için uygun olan odalardan bir diğeri strandart kara manzaralı oda seçeneğidir; özellikler için tıklayınız.

Otelemizin en güzel odalarından, Göltürkbükü manzaralı standart deniz manzaralı oda her şey dahil konaklama yapmak isteyen misafirlerimize özeldir; oda özellikleri için tıklayınız.

Geniş bir aileye sahipseniz ya da arkadaşlarınızla beraber tatil yapmayı düşünüyorsanız otelimizin en özel odalarından olan vip home seçeneği sizin için uygun olabilir, oda özellikleri için tıklayınız.

EYLÜL AYI KAMPANYASI

Eylül Ayında 3 Gece 4 Gün Her Şey Dahil 2 Yetişkin 12 Yaş Çocuk 3600₺'den Başlayan Fiyatlarla. Otelde Ödeme Avantajı ile Hemen Yerini Ayırt. Detaylı Bilgi Çağrı Merkezimizde. DETAY

x