ODALAR

Standart Deniz Manzaralı Oda

Deniz Manzaralı odalarımız 3+1 konaklamaya uygundur. Oda içerisinde minibar, LCD Tv, fön makinesi, makyaj aynası, split kılima ve telefon bulunmaktadır. Yerler hijyen için mermer kaplıdır ve halı bulunmaz. 

Tüm deniz manzaralı odalarımızda balkon bulunmaktadır. Bodrum'un en güzel koylarından Göltürkbükü koyuna tepeden bakan eşsiz manzaralı ferah odalardır. Geniş ve ferah olan bu odalarda 3 yetişkin 1 çocuk konaklayabilir. 0-12 yaş misafirlermiz bu odalarda ücretsiz olarak konaklar. 2 yetişkin 2 çocuk olarak konaklamaya müsait olan deniz manzaralı odalarımızda 1 yetişkin yanında 0-12 yaş misafirlerimiz ücretsiz olarak konaklayabilir.

Bu odalar sadece her şey dahil konsepti ile konaklama seçeneği için verilir. Oda kahvaltı konseptini tercih eden misafirlerimiz standart odalarda konaklar. Standart oda özellikleri için tıklayınız.

SON GÜN BUGÜN

Haziran ayında 3 Gece 4 Gün Her Şey Dahil 2 Yetişkin 12 Yaş Çocuk 1867₺ Otelde Ödeme Avantajı ile Hemen Yerini Ayırt. Detaylı Bilgi Çağrı Merkezimizde. Son Gün Bugün DETAY

x